Sledování závodů ONLINE: https://is.seesee.cz/online


Přihlášení / registrace do is.seesee systému:

Závody, jednorázové přihlášky, harmonogramy ..... kliknutím na toto tlačítko se dostanete do online systému pro vytvoření / zobrazení svého profilu závodníka Seesee Cupu, který Vám umožní se díky pár kliknutím přihlásit do každého kola Seesee Cupu aniž byste pokaždé museli vyplňovat ty samé údaje = vyplníte vše při registraci a pak už nikdy.. 

Navíc svojí přihlášku můžete libovolně měnit a upravovat až do uzávěrky (natrénujete nějakou disciplínu a nakonec jí pojedete? Není problém, pokud ještě není po uzávěrce, jednoduše si jí v profilu přidejte)

V profilu si můžete nastavit i více koní a jednoduše si vybírat, který kůň který závod pojede.. (systém se předvyplňuje pouze, pokud se přihlásíte do svého profilu a z něj zvolíte "Nová přihláška", přes klasickou přihlášku u závodu se  Vaše údaje nepředvyplní, jako byste byli jezdec bez registrace)

Výhodou je, že můžete odeslat přihlášku např. jen s rezervací boxu a disciplíny si rozhodnout později před uzávěrkou.

Zároveň zde najdete online program s aktuálním počtem přihlášených závodníkův i jejich jmény - aktualizuje se po odeslání každé přihlášky.

Pokud se rozhodnete založit si profil později, automaticky se k němu přiřadí všechny přihlášky, které jste zaslali samostatně s uvedením stejného emailu, jako je ten, na který profil registrujete.

Při dotazech pište nebo volejte na : 775 57 18 18

POKUD SI NEPŘEJETE ZAKLÁDAT PROFIL ZÁVODNÍKA A CHCETE JEN VYPLNIT PŘIHLÁŠKU, ROZKLIKNUTÍM SEZNAMU NÍŽE SE DOSTANETE K JEDNORÁZOVÉ PŘIHLÁŠCE: