PREZENTACE AREÁLŮ:

Ranč Radana - nabízí zázemí našim závodům již 4. tím rokem! Disponuje krytou halou, prostorným venkovním kolbištěm a boxovou kapacitou přes 20 boxů. Jeho majitelkou je Petra Svejkovská, která se zabývá chovem koní plemene PH, tréninkem koní a pořádání akcí a seminářů.

Jíztavský Dvorec - Areál, který v letošním roce poskytne zázemí našim závodům poprvé. Nově vybudovaný jezdecký areál, umožňuje provozování veškerých sportovních disciplín s koňmi, je to především parkur, drezura a vozatajství na luxusních sportovních plochách.

Dvůr Nové Zámky najdete v samém srdci CHKO Litovelské Pomoraví. Můžete se ubytovat v nově zrekonstruovaných apartmánech a pokojích s vlastním soc. zařízením v hlavní budově, v létě jsou dispozici letní buňky pro turisty, cyklisty. Během celého roku u nás najdete zábavu pro všechny. Parkurové a drezurní soutěže koní, myslivecké akce, agility a obedience psů, svody a přehlídky koní.


Farma Ptýrov - Farma Ptýrov je špičkově vybavený jezdecký areál na okraji Českého ráje. Poskytuje komfortní zázemí zejména pro sportovní koně a jejich majitele. Stájové boxy, krytá i venkovní jízdárna, koňské solárium či kolotoč poskytují maximální komfort.

Prosper Horse Ranch Čeladná je moderní jízdárna tvořící nedílnou součást celého komplexu služeb rekreační oblasti v nádherné krajině beskydské přírody. Areál vznikl v roce 1999. Stáj je zaměřená na ustájení koní a rekreační a výcvikové jízdy ve westernovém stylu.