PREZENTACE AREÁLŮ:

Ranč Radana - nabízí zázemí našim závodům již 4. tím rokem! Disponuje krytou halou, prostorným venkovním kolbištěm a boxovou kapacitou přes 20 boxů. Jeho majitelkou je Petra Svejkovská, která se zabývá chovem koní plemene PH, tréninkem koní a pořádání akcí a seminářů.

KWJ Falada - Nabízí našim závodům zázemí již 3. rokem! Majitelem je pan Josef Koudelka. Věnuje se výcviku dětí od útlého věku a pořádání akcí různého druhu právě pro děti a mládež. Areál disponuje 2 venkovními kolbišti a kruhovou ohradou. Má možnost nárazově ustájit 15 koní.

Farma Ptýrov - Farma Ptýrov je špičkově vybavený jezdecký areál na okraji Českého ráje. Poskytuje komfortní zázemí zejména pro sportovní koně a jejich majitele. Stájové boxy, krytá i venkovní jízdárna, koňské solárium či kolotoč poskytují maximální komfort podle posledních  trendů koňského sportu. 

Český Ranč - Nabízí našemu seriálu zázemí již 2. rokem! Tváří ranče je Kateřina Mackovčinová, která se stará o výcviky a ustájení. Ranč disponuje prostornou krytou halou a venkovním kolbištem. Ranč nabízí v rámci svých služeb jezdecký výcvik, trénink koní, pořádání akcí pro děti (nejen jezdecká škola a tábory) a další služby jako je Dornova metoda pro zvířata či Osteodynamika.