Zelená Země - český výrobce konopného krmiva pro koně

06.05.2024
Zelená Země je česká rodinná firma, která vyrábí konopné krmiva pro koně, psy, ale také doplňky stravy a kosmetiku pro jejich páníčky. Sortiment je opravdu široký a sčítá přes 100 jedinečných produktů, mrkněte se sami na jejich širokou nabídku zajímavých produktů.

Ale protože vy se určitě zajímáte o koně, dneska to stočíme hlavně k tématu konopných krmiv pro koně.

Konopné pokrutiny pro koně

Konopné pokrutiny můžete znát také jako konopné výlisky, která vznikají tak, že se lisují semínka na konopný olej. Pevná část (zbavená oleje) jsou právě pokrutiny. Koním byste je měli podávat zejména pro vysoké množství minerálů, vitamínů, vlákniny, nenasycené mastné kyseliny a hlavně pokrutiny obsahují vysoké množství bílkovin, dá se s nimi zcela nahradit vojtěška v krmivu.

Konopné pokrutiny jsou vhodné krmivo pro ty z Vás, kteří touží potom, aby byly koně krásně osvalení, eventuálně u seniorů se podávají jako kvalitní bílkovina, která se dá velmi dobře rozmočit i pro bezzubé koně :-).CTA: Nakoupit 20 kg pokrutin (https://bit.ly/4cVUfx3)

Konopné otruby pro koně

Otruby jsou obaly konopných semínek, také slupky, které vznikají při loupání konopných semínek. Obsahují vysoké množství vlákniny, jsou tedy vhodný krmivem, pokud chcete do jídelníčku přidat zdravou vlákninu. Dodávají do těla přírodní minerály a dají se krmit v suchém i namočeném stavu.CTA: Nakoupit 20 kg konopných otrub (https://bit.ly/4azlYlH)

Konopné müsli

Pokud hledáte přírodní krmivo pro koně, které bude bez obsahu melasy, pak byste měli zpozornit! Zelená Země totiž do sortimentu přidala konopné müsli pro koně, které neobsahuje melasu, ani konzervanty.

Müsli obsahuje pouze přírodní suroviny a to vojtěšku, otruby, lněné výlisky, kukuričné vločky, jablko, mrkev, řepu a karob.


CTA: Nakoupit konopné müsli pro koně (https://bit.ly/4ayjdRx)