Tipy na Vánoce 2023!

05.12.2023

... Seesee Cup a jeho partneři se rozhodli, že Vás nenechají na holičkách ani v době, kdy nemáme žádná závodní kola. Dali jsme pro Vás totiž dohromady pár tipů na vánoční dárek pro koňáky :) (což znamená, že aniž byste museli znát o své drahé polovičce cokoliv víc než její / jeho lásku ke koním, nešlápnete s našimi tipy vedle :)


MYSTERY BOX od Box plný radosti

.. tak tímhle se rozhodně nedá nic pokazit, Box plný radosti nabízí několik druhů koňských boxů. Mají různé hodnoty a dokonce i tématiku - mají i Vánoční box! Pokud jste z těch, kdo nechtějí moc zkoumat produkty pro koně, ale chtějí opravdu za malého úsilí udělat velkou radost, tak tady vedle nešlápnete! Mystery box prostě objednáte a dáte své polovičce tolik produktů, že nebude vědět, ze kterého se má radovat dřív!

Ať Vám zkrátíme hledání, boxy objednáte tady: https://boxplnyradosti.cz/kategorie-produktu/kone/


Zelená Země a jejich konopné produkty

.. u Zelené Země nakoupíte nejen pro koně, ale i pro kočky a psi (což je výhoda v případě, že je Vaše partnerka / partner blázen do všech druhů zvířat.. Co lepšího darovat, než zdravé produkty pro čtyřnohé přátele :)

Pokud váháte a nevyznáte se v tom, nikdy nic nepokazíte pamlsky pro všechna zvířátka!  Pokud ale toužíte po tom, vypadat jako někdo, kdo produkty více studoval, rozhodně šáhněte po oleji! Nejen, že je fakt super, ale zároveň je super i v zimě, protože dodává potřebnou energii! A když už jsme u toho vykrmování v zimě, tak při zakoupení konopných pokrutin a komentáři "tohle je na vykrmení v zimě"  dostanete svou polovičku do kolen, protože již budete vypadat jako úplný odborník!

Jen prosím na vykrmování pozor! Je nutné vypozorovat, v jaké kondici Vaši miláčci jsou! Pokud trpí váhovým nadbytkem (poznáte podle toho, že si stoupnete před koně a jeho břicho značně přečuhuje opticky do stran - dá se případně pozorovat i z bezpečí za ohradou), je naopak vhodné pořídit konopné otruby... Pokud byste to zaměnili, nemuselo by se to setkat s takovým nadšením.. I když věříme, že jakákoliv snaha koupit partnerovi / partnerce cokoliv pro mazlíčky je vždycky hodně vítána! :)

Celou sekci pro zvířátka najdete tady: https://www.zelenazeme.cz/obchod/konopi-pro-zvirata


Eliott kosmetika pro koně

... i když teď zrovna není období závodů, každá jezdkyně uvítá, pokud jí vybavíte na sezónu kosmetickými produkty pro koně! Víte proč? Na jaře nebude muset utrácet za kosmetiku a bude moct finance využít třeba na trenéra nebo startovné       (a tam naberete další plusové body!!)

Pokud chcete pořídit nějakou limitku, nebo prostě něco extra, má Eliott nyní v nabídce kondicionér se třpytkami (rozčesává se tím hříva a ocas a poté se to třpytí - píšeme proto, pokud byste Vaší polovičce chtěli k dárku opět poskytnout odborný komentář a ukázat, že se opravdu zajímáte!)

Další super věcí je dárková kazeta, kde si můžete vyzkoušet všechny produkty a pak se rozhodnout, které z nich Vám a Vašemu koni sedí.

Ale každopádně u koňaček nikdy nic nezkazíte :

  • rozčesávačem (protože ty koně si pořád někam něco motají!)
  • mazáním na jezdecké vybavení (mazání sedel nikoho nebaví, takže pokud jim vybavení i namažete, blížíte se získání titulu "Muž roku")
  • hojivé masti (= šance na úsporu za veterináře)
  • šampóny (ty blátivé koule, co Vám teď běhají na zahradě bude potřeba na jaře odbahnit...)

Jo a ať nezapomeneme - komentáře si okopírujte z tohohle článku a produkty objednáte tady: https://www.eliott.cz


Topwest

.. oblečení, boty, doplňky! To je tutovka... Ale pozor! Tenhle nákup se Vám může řádně vymstít a to v případě, že neodhadnete velikost! 

Je na to poměrně jednoduché a elegantní řešení - dárkový voucher. A jestli Vám můžeme voucher u někoho doporučit, je to Topwest! Mají totiž všechno... od halenek, showpadů, klobouků až po oblečení na běžné stylové nošení..

Když tedy u rozbalování voucheru pronesete větu: "tohle máš třeba na showpad na novou sezónu a barvu si vyber sama" ... no, tak je večer Váš! Garantuju Vám, že koupit westerňačce showpad je skoro jako pořídit kabelku od Diora! (a ještě Vás to vyjde mnohem levněji!)


Vouchery pořídíte tady: https://www.topwest.cz/darkove-poukazy-/


Veverki

.. nebojte se, nebudete domů pořizovat další zvířátko.. Ale budete nakupovat u velmi oblíbené firmy pro westerňačky :)

Veverki jsou pro partnery westerňaček velmi matoucí, troufám si říct, že když se podíváte k nim na web, nebudete tušit! Ale proto jsme tu my! Abyste mohli zabodovat i těmito dárečky! :)

Ihned po Štědrém dnu se Vaši koně i partnerka promění! Koní se nesmíte lekat, protože budou vypadat zhruba jako zde náš figurant na fotce, ale Vaše partnerka bude spokojená jako nikdy?! Nechápete? Nebude muset nic čistit, nic rozmotávat a ta hříva ještě k tomu naroste!!!! 

Takže, takový starterpack "spokojená partnerka od Veverki" :

  • Manebagy (v případě, že budete chtít opět excelovat, jsou to pytlíčky na hřívu, které chrání hřívu)

  • Tailbag (ideálně vezměte v nepromokavé variantě - a nezapomeňte to zmínit! Jinak je to pytlík na ocas - ano, na hřívu a ocas jsou rozdílné pytlíčky!)

  • Maska proti hmyzu - ta se na koni neobjeví hned, ale zajistí Vám to, že si partnerka na Váš dárek vzpomene i v létě!


Doufáme, že jsme Vás dnešním článkem minimálně pobavili tak, jako jsme se pobavili my při jeho sepisování :)  Pokud nevíte, jak Vašeho partnera navést na překvápko, myslím si, že přeposláním tohohle odkazu máte dost šanci holky!

Přejeme Vám krásné svátky a těšíme se, že se ve zdraví opět shledáme po zimě :)