HOBBY HORSING

Vezmi hobbíka a doražte spolu na opravdové westernové závody!

Jsme pořadatelé westernových závodů pro jezdce a koně již několikátou sezónu a zaznamenali jsme rostoucí popularitu hobby horsingu :) 

 Rádi podpoříme cokoliv spojeného s koňskou tématikou a zkusíme spojit prostředí tradičních závodů se závody "hobbíků"! 15.10.2022 pořádáme na Prosper Horse Ranch Čeladná opravdové westernové závody..

Rozhodli jsme se proto nabídnout dvě westernové disciplíny, ve kterých se bude na Prosper Ranči závodit s opravdovými koňmi, i dětem s hobbíky.

Chtěli bychom dětem umožnit zážitek opravdových závodů! I z toho důvodu Vás tedy poprosíme, abyste s dětmi vyplnili standardní přihlášku stejně tak, jako je tomu pro ostatní jezdce s koňmi! V místě se přijďte zaregistrovat a vyzvednout si startovní číslo.. no prostě uděláte všechno, jako kdybyste přijeli s opravdovým koněm:)

Takže, jak na to?

  1. Vyplňte přihlášku Vašeho závodníka a hobbíka ..údaje, které horsík nemá si vymyslete :) ZDE
  2.  
  3. Přijeďte 15.10.2022 na Prosper Horse Ranč Čeladná a přijďte se zaregistrovat (odevzdáte "průkaz koně" a vyzvednete si startovní číslo - průkaz děti horsíkovi mohou doma vyrobit, fantazii se meze nekladou)
  4. Užijte si závody! (V disciplínách horsíků nebude vyhlašováno pořadí. Rozhočí vyhodnotí, zda závodníci s horsíky splnili požadovanou úlohu a pokud ano, budou ohodnoceny všechny jezdecké dvojice, které zajedou úlohu správně - závod není věkově omezen! Dekorování proběhne opravdovými kokardami a věcnými cenami.)

Závody se konají na kryté jezdecké hale.

Registrace do závodu: 11.00 - 12.00

Odhadovaný čas začátku první hobby horsing třídy je 13.00 - v závislosti na průběhu soutěžního dne!

Cena 150,- / soutěž 

PROSÍME O ÚHRADU V HOTOVOSTI V MÍSTĚ:) 

Těšíme se na Vás a doufáme, že si všichni užijeme krásný koňský den! 

Seesee Team

V případě dotazů nás neváhejte konatktovat na : info@seesee-cup.cz nebo 775 57 18 18 !