HOBBY HORSING

Vezmi horsíka a doražte spolu na opravdové westernové závody!

Jsme pořadatelé westernových závodů pro jezdce a koně již několikátou sezónu a zaznamenali jsme rostoucí popularitu hobby horsingu :) 

 Rádi podpoříme cokoliv spojeného s koňskou tématikou a zkusíme spojit prostředí tradičních závodů se závody "horsíků"! 25.6.2022 pořádáme na Farmě Ptýrov opravdové westernové závody..

Rozhodli jsme se proto nabídnout dvě westernové disciplíny, ve kterých se bude na Farmě Ptýrov závodit s opravdovými koňmi, i dětem s horsíky.

Chtěli bychom dětem umožnit zážitek opravdových závodů! I z toho důvodu Vás tedy poprosíme, abyste s dětmi vyplnili standardní přihlášku stejně tak, jako je tomu pro ostatní jezdce s koňmi! V místě se přijďte zaregistrovat a vyzvednout si startovní číslo.. no prostě uděláte všechno, jako kdybyste přijeli s opravdovým koněm:)

Takže, jak na to?

  1. Vyplňte přihlášku Vašeho závodníka a horsíka ..údaje, které horsík nemá si vymyslete :)  PŘIHLÁŠKA
  2. Přijeďte 25.6.2022 na Farmu Ptýrov a přijďte se zaregistrovat (odevzdáte "průkaz koně" a vyzvednete si startovní číslo - průkaz děti horsíkovi mohou doma vyrobit, fantazii se meze nekladou)
  3. Užijte si závody! (V disciplínách horsíků nebude vyhlašováno pořadí. Rozhočí vyhodnotí, zda závodníci s horsíky splnili požadovanou úlohu a pokud ano, budou ohodnoceny všechny jezdecké dvojice, které zajedou úlohu správně - závod není věkově omezen! Dekorování proběhne opravdovými kokardami a věcnými cenami.)

Všechny soutěžní dvojice budou zařazeny do slosování o SET ČABRAKY A DEKY pro horsíka!

Veškeré instrukce k závodu Vám budou zaslány na email uvedený v přihlášce. Zašleme Vám informace k disciplínám apod.

Za nepříznivého počasí se závody budou konat na kryté jezdecké hale.

Registrace do závodu: 13.00 - 14.30

Odhadovaný čas začátku první hobby horsing třídy je 15.00 - v závislosti na průběhu soutěžního dne!

Cena 250,- / startovní dvojice (email zaslaný po vyplnění přihlášky prosím nehraďte!)

PROSÍME O ÚHRADU V HOTOVOSTI V MÍSTĚ:) 

Tento den se koná i každoroční tradice Seesee Cupu - Tvůj kůň má známou tvář! Jedná se o disciplíny zajeté v maskách soutěžících a koní - opravdová podívaná!!:) Tato soutěž proběhne v rámci soutěžního odpoledne po třídách hobby horsing!

Těšíme se na Vás a doufáme, že si všichni užijeme krásný koňský den! 

Seesee Team

V případě dotazů nás neváhejte konatktovat na : info@seesee-cup.cz nebo 775 57 18 18 !